با حضور مدیرکل استان مشکلات تله کابین ارومیه بررسی شد

عنوان : مشكلات تله كابین ارومیه بررسی شد
کد خبر : ۵۰۱۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
ساعت : ۹:۱۶:۰
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان .

 

با حضور مدیرکل استان مشکلات تله کابین ارومیه بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ صبح امروز مدیرعامل جدید شرکت هزاره غرب ارومیه مجری تله کابین با حضور در دفتر مدیرکل استان در خصوص روند پیشرفت پروژه دیدار و گفتگو کرد .

براساس این گزارش در این دیدار که رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ارومیه و سرپرست معاونت سرمایه گذاری و برنامه ریزی استان نیز حضور داشتند ؛ مدیرعامل جدید شرکت هزاره غرب ارومیه به بیان موضوعات مرتبط پرداخته و گفت : از زمان تحویل پروژه به اینجانب سعی کرده ایم تا موانع قبلی را از پیش رو برداریم اما در این راه نیازمند همکاری و یاری همه دستگاه ها بویژه اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان هستیم.

سید عادل حسینی به اقدامات انجام یافته در ماههای اخیر اشاره کرده و اظهار داشت : پرداخت معوقات گذشته ، ترغیب سرمایه گذار برای ادامه مسیر سرمایه گذاری ، رفع موانع اداری از جمله اقداماتی است که اخیراً انجام یافته است .

 

برهمین اساس در این دیدار مدیرکل استان نیز پیشرفت و بهره برداری از این پروژه را مطالبه دولت و مردم عنوان کرده و گفت : معاونین استانداری ، مردم و بویژه جامعه رسانه ای استان پیگیر روند حرکتی این پروژه بوده و مقام عالی استان نیز برای اتمام پروژه و آغاز بهره برداری از تله کابین ارومیه تاکید دارند.

http://yon.ir/xmay2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *